مقاله پاورپوینت بهبود دقت و کارایی الگوریتم خوشه بندی میانگین K

مقاله پاورپوینت بهبود دقت و کارایی الگوریتم خوشه بندی میانگین K
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بهبود دقت و کارایی الگوریتم خوشه بندی میانگین K
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 27 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات
کد محصول P3074

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
الگوریتم خوشه بندی میانگینK
کارهای وابسته
شیوه اصلاح شده
نتایج آزمایشی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شیوه اصلاح شده
در روش خوشه بندی بهبود یافته هر دو فاز الگوریتم میانگین k اصلی به منظور بهبود دقت و کارایی اصلاح شده اند. در فاز اول، مراکز اولیه به صورت سیستماتیک و به منظور تولید خوشه هایی با دقت بهتر تعیین شده اند. فاز دوم از نوعی روش خوشه بندی استفاده می کند که کار خود را با تشکیل خوشه های اولیه بر اساس فاصله نسبی هر نقطه داده از مراکز اولیه شروع می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.