مقاله پاورپوینت الگوریتم لبه یابی بر اساس حاصل ضرب چند مقیاسی

مقاله پاورپوینت الگوریتم لبه یابی بر اساس حاصل ضرب چند مقیاسی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله الگوریتم لبه یابی بر اساس حاصل ضرب چند مقیاسی با تابع گاوسی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 26 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل و الگوریتم ها و محاسبات
کد محصول P4044

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
حاصل ضرب چند مقیاسی موجک
الگوریتم پیشنهاد شده
تحلیل آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
حاصل ضرب چند مقیاسی موجک
سطح خاکستری تصویر تحت رزولاسیون مختلف در یک صحنه، دارای عملکرد متفاوتی می باشد. لبه شی بزرگ به وضوح مشهود می باشد اما تراز شی کوچک تحت رزولاسیون پائین تحلیل می رود. اثر لبه در یک مقیاس ایده آل نیست، بنابراین لبه یابی در مقیاس متفاوت لازم می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.