مقاله پاورپوینت الگوریتم موازی در سیستم توزیع شده

مقاله پاورپوینت الگوریتم موازی در سیستم توزیع شده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله یک الگوریتم موازی برای تخصیص بهینه وظیفه در سیستم های توزیع شده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
کد محصول P3102

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

بررسی مساله

بررسی اجمالی تکنیک A*

شیوه موازی سازی

نتایج آزمایشی

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 A* الگوریتم جستجوی بهترین- نخست است که از آن برای حل مسائل بهینه سازی در هوش مصنوعی و سایر بخشها استفاده شده است. این الگوریتم مسئله را به صورت یک درخت جستجو ترسیم می کند. سپس، گره های درخت را جستجو می کند که از ریشه شروع شده و گره آغازین نام دارند. گره های میانی ، راه حل های جزئی و گره های برگ، راه حل های کامل یا اهداف را نشان می دهند. هزینه وابسته به هر گره با تابع هزینه f محاسبه می شود.
شیوه ترتیبی
در این مطالعه از تکنیک برای مسئله تخصیص استفاده کرده و آن را الگوریتم تخصیص بهینه با جستجوی ترتیبی(OASS) می نامیم. الگوریتم OASS به صورت زیر توصیف شده است:

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.