مقاله پاورپوینت الگوریتم ژنتیکی برای مسئله فروشنده دوره گرد

مقاله پاورپوینت الگوریتم ژنتیکی برای مسئله فروشنده دوره گرد
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اپراتورهای جدیدالگوریتم های ژنتیکی برای مسئله فروشنده دوره گرد
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله ریاضی و آمار، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله ریاضی کاربردی، الگوریتم ها و محاسبات، هوش مصنوعی و تجارت الکترونیکی
کد محصول P3098

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
GA پیشنهاد شده
پیچدگی زمانی GA پیشنهاد شده
نتایج آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
کراس اور ترتیبی اصلاح شده: نقطه کراس اور تصادفاً انتخاب شده، رشته های والد را به زیررشته های راست و چپ تقسیم می کند. زیررشته های راست والدینs1 وs2 انتخاب شده است. بعد از انتخاب شهرها، فرایند شبیه به کراس اور ترتیبی می باشد. تنها اختلاف آن است که به جای انتخاب موقعیت های تصادفی در تور والد، کلیه موقعیت ها در سمت راست نقطه کراس اور تصادفاًانتخاب شده، انتخاب شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.