مقاله پاورپوینت بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه برای پیکره بندی

مقاله پاورپوینت بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه برای پیکره بندی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه ها برای پیکره بندی مجموعه های انباشته سازی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله نرم افزار و داده کاوی
کد محصول P3163

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیشینه
شیوه ACO-Stacking
کاربرد داده کاوی حساس به هزینه واقعی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شیوه ACO-Stacking
برای ساخت ACO-Stacking ، مجموعه کاندیدهای طبقه بند سطح پایه و مجموعه کاندیدهای طبقه بند متا و همچنین مجموعه های آموزشی ، مجموعه های ارزیابی و مجموعه تست مطرح شده اند.
مدل انباشته سازی با طبقه بند های سطح پایه و طبقه بند متا پیکره بندی شده است. سپس این انباشته سازی با مجموعه های آموزشی، آموزش و با مجموعه های ارزیابی، ارزیابی شده است. اگر بسته مسیر جدید بهتر از بسته موجود باشد، آنگاه جای خود را به بسته موجود می دهد. در غیر این صورت، بسته مسیر موجود این مورچه تغییر نمی کند. در پایان، پیکره بندی بهترین مورچه پیکره بندی نهایی شیوه خواهد بود. بالاخره این پیکره بندی با استفاده از مجموعه تست، تست می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.