مقاله پاورپوینت الگوی مسیریابی قابل اعتماد بر اساس گراف vant

مقاله پاورپوینت الگوی مسیریابی قابل اعتماد بر اساس گراف vant
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله الگوی مسیریابی قابل اعتماد مبتنی بر گراف در حال تکامل برای VANETها
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندس برق و مهندس کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، سخت افزار، مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی و طراحی جامدات
کد محصول P4115

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
کارهای مرتبط
مدل قابلیت اعتماد وسایل نقلیه
مدل گراف در حال تکامل VANET گرا
پروتکل مسیریابی بردار فاصله برحسب تقاضای اقتضایی قابل اعتماد با گراف در حال تکامل
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
رویکرد میکروسکوپی اعمالی مانند افزایش شتاب، کاهش شتاب، و تغییر خط هر وسیله نقلیه به ترافیک‌های پیرامون را مدل می‌کنند. این می‌داند که رویکرد ماکروسکوپی می‌تواند برای شرح وضعیت جریان ترافیکی خودروهای عمومی و شخصی استفاده شود. از این رو، از مدل جریان ترافیک ماکروسکوپی برای شرح جریان ترافیک وابسته به خودروهای نقلیه و استفاده از سرعت میانگین برای بررسی توزیع ریاضی حرکت وسایل نقلیه در طول شبکه گرافیکی استفاده می‌کنیم.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.