مقاله پاورپوینت نقش امنیت درWSN

مقاله پاورپوینت نقش امنیت درWSN

 

مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نقش امنیت در شبکه سنسور بی سیم
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات و نرم افزار
کد محصول P3103

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
موقعیت توسعه منابع آبی و محصولات کشاورزی در جلگه سانجیانگ
معیار وابسته برای آب مجازی محصولات کشاورزی اصلی
نتایج و تحلیل ها
نتیجه گیری و بحث

  

بخشی از مقاله
پروتکل شبکه سنسور و حمله به لایه WSN
پروتکل شبکه سنسور بی سیم توسط سینک و سایر گره های سنسور مورد استفاده قرار می گیرد. این پروتکل آگاهی از مسیریابی و توان ، داده ها با پروتکل های شبکه بندی را باهم تلفیق نموده، توان را به گونه ای موثر در محیط بی سیم منتقل کرده و همکاریهای گره های سنسور را ارتقاء می بخشد.
پروتکل شبکه سنسور بی سیم از لایه برنامه کاربردی، لایه انتقال، لایه شبکه، لایه لینک داده، لایه فیزیکی، سطح مدیریت توان، سطح مدیریت تحرک و سطح مدیریت وظیفه تشکیل می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.