مقاله پاورپوینت بررسی پایگاه داده nosql

مقاله پاورپوینت بررسی پایگاه داده nosql
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بررسی پیرامون پایگاههای داده NoSQL
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار، الگوریتم ها و محاسبات، امنیت اطلاعات، مخابرات امن و مدیریت سیستمهای اطلاعات
کد محصول P3197

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مفاهیم عمومی
حافظه های کلید – مقدار
حافظه های سند
حافظه های رکورد توسعه پذیر
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
خطا و خرابی گردانی (اداره خرابی ها):
به منظورتحمل خرابی های ناشی از میزبان های ذخیره موقتاً غایب، Dynamo از شیوه حد نصاب اکید استفاده نمی کند، بلکه از شیوه sloopy استفاده می کند. این شیوه ها نشان می دهند که در مورد عملیات های خواندن و نوشتن، N گره سالم اول لیست اولویت آیتم داده ای مورد توجه قرار می گیرد. معیار دوم برای اداره میزبان های ذخیره موقتاً غایب، hinted handoff نامیده شده اند. آنها زمانی نقش ایفا می کنند که گره در طول عملیات نوشتن آیتم داده که مسئولیت آن را برعهده دارند، قابل دسترسی نباشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.