مقاله پاورپوینت برچسب گذاری داده XML با مپ ردیوس

مقاله پاورپوینت برچسب گذاری داده XML با مپ ردیوس
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله برچسب گذاری موازی داده های انبوه XML با مپ ردیوس
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات
کد محصول P4049

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
کلیات
برچسب گذاری موازیXML با MapReduce
بهینه سازیها
مطالعه عملکرد
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
طرح برچسب گذاری بر مبنای پیشوند
در طرح برچسب گذاری بر مبنای پیشوند، برچسب برای یک گره درخت XML در واقع تسلسل و الحاق برچسب والد و ترتیب محلی اش را نشان می دهد. طرح برچسب گذاری بر مبنای پیشوند را رسماً به صورت زیر تعریف می کنیم.
طرح برچسب گذاری بر مبنای پیشوند: طرح برچسب گذاری بر مبنای پیشوند موقعیت یک گره درختXML v را باL(v)=a1.a2…am رمزگذاری می کند که والدشu می باشد، به گونه ای که :
1. L(v) الحاقL(u) و ترتیب محلیv می باشد که با ‘,’ تعیین شده است.
2. ترتیب محلی v ، i میباشد، به شرطی که v، iامین فرزند u باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.