مقاله پاورپوینت بهینه سازی بازه ای برای سازه با پارامتر بازه ای

مقاله پاورپوینت بهینه سازی بازه ای  برای سازه با پارامتر بازه ای
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بهینه سازی بازه ای پاسخ دینامیکی برای سازه هایی با پارامترهای بازه ای
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 32
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی عمران
گرایش های مرتبط با این مقاله سازه و طراحی جامدات
کد محصول P3011

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
ماتریس های مشخصه بازه ای برای سازه هایی با پارامترهای بازه ای
تحلیل پاسخ دینامیکی سازه هایی با پارامترهای بازه ای
کاربرد در سازه تراس
کاربرد در سازه قاب بندی شده
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تحت این موقعیت ها، کلیه اطلاعات مربوط به پارامترهای سازه ای توسط تابع چگالی احتمال مشترک ( یا تابع توزیع) پارامترهای سازه ای فراهم می شود. متاسفانه، مدل احتمالی تنها راه برای تشریح عدم قطعیت نبوده و عدم قطعیت برابر با تصادفی بودن نیست. در واقع مدلهای احتمالی بدون داده های آزمایشی کافی برای اعتباریابی و ارزیابی فرضیات مطرح شده در مورد چگالی های احتمال مشترک متغیرهای تصادفی و توابع درگیر، توانایی ارائه نتایج معتبر و مطمئن با دقت مورد نیاز را ندارند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.