مقاله پاورپوینت تقویت‌کننده قدرت ab کلاس cmos تامین ولتاژ فوق‌العاده پایین 1.9V

مقاله پاورپوینت تقویت‌کننده قدرت ab کلاس cmos تامین ولتاژ فوق‌العاده پایین 1.9V
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله طراحی تقویت‌کننده قدرتAB کلاسCMOS باند-C برای تامین ولتاژ فوق‌العاده پایین 1.9V
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 10 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 33
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت و برق مخابرات
کد محصول P4126

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
فرآیند طراحی
اندازه گیری نسبت به نتایج شبیه سازی
مقایسه حالت فنی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تحلیل کشش بار
خروجی شبکه تطبیقی از اهمیت زیادی برخوردار است تا سطح قدرت مورد نظر را بدست آورد این نه تنها برای تطبیق امپدانس برای پایان خدمت، بلکه همچنین برای ارائه یک امپدانس بهینه برای ترانزیستور که منجر به حداکثر توان انتقال به بار می شود انجام می شود. برای اندازه ترانزیستور داده ‌شده، بایاس و ورودی تطبیقی برآورده‌ شده، نوسان امپدانس کشش بار دیده ‌شده توسط ترانزیستور را تحلیل ‌می‌کند و توان خروجی واقعی بدست‌ آمده در سراسر بخش مقاومتی بار را محاسبه می‌کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.