مقاله پاورپوینت تایم اوت تطبیقی برای ساخت پروفایل

مقاله پاورپوینت تایم اوت تطبیقی برای ساخت پروفایل
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله یک استراتژی تایم اوت تطبیقی برای ساخت پروفایل یا نمایه سازی جریانات UDP
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
کد محصول P3022

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای مرتبط
ویژگی های جریانات UDP
استراتژی تایم اوت تطبیقی
نتایج آزمایش و تحلیل
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ارزش تایم اوت اولیه جریان، ماکزیمم یا حداکثر تعیین شده و این مقدار زمانی کاهش می یابد که برون دهی جریان در طول دوره مشاهده جریان از حد آستانه تجاوز کند. اما مشکلات ذاتی نیز در این استراتژی وجود دارد. اولاً،به محض کاهش ارزش تایم اوت، هیچ گاه مجدداً افزایش نمی یابد. ثانیاً، انتخاب پارامترها بر صحت اندازه گیری اثر می گذارد. تعیین و تنظیم پارامترهای نامناسب به نتایج اندازه گیری نامطلوبی منجر می گردد و با نتیجه حقیقی اختلاف زیادی دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.