مقاله پاورپوینت تخصیص منابع بر پایه مدل dea

مقاله پاورپوینت تخصیص منابع بر پایه مدل dea
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله یک روش تخصیص منابع بر پایه مدل هایDEA و تحلیل های کشش
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 29 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله ریاضی و آمار
گرایش های مرتبط با این مقاله ریاضی کاربردی، آنالیز عددی و طراحی جامدات
کد محصول P3204

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پس زمینه
یک روش تخصیص منابع جدید
مثال عددی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پس زمینه
یک کارخانه دارای 15 دپارتمان می باشد : A ، B ، ….. و D این دپارتمان ها نوع یکسان ولی مقدار متفاوت از مواد خام را برای تولید محصول استفاده می کنند. در اینجا ورودی مقدار مواد خامی که هر دپارتمان استفاده کرده است ( هر 100 کیلوگرم یک واحد) و خروجی تعداد محصولی که هر دپارتمان تولید کرده است را نشان می دهد ( هر 100 عدد یک واحد). اگر کارخانه 100000 کیلوگرم مواد خام اضافی بخرد چگونه باید تصمیم گیرنده آن را به 15 دپارتمان تخصیص دهد؟ این مساله با 15Dmu یک مسئله تک ورودی و تک خروجی می باشد .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.