مقاله پاورپوینت تعلق خاطر کاری کارکنان و مسئولیت اجتماعی شرکت

مقاله پاورپوینت تعلق خاطر کاری کارکنان و مسئولیت اجتماعی شرکت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله آیا مسئولیت اجتماعی شرکتها بر تعلق خاطر کاری کارکنان تاثیرمی گذارد؟
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت دولتی، توسعه منابع انسانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک منابع انسانی و مدیریت منابع انسانی اسلامی
کد محصول P4065

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مسئولیت اجتماعی شرکت ها
تعلق خاطر کاری کارکنان
مسئولیت پذیری اجتماعی شرکت ها و تعلق خاطر کاری کارکنان
روش ها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
روش ها
در اینجا سه سطح از CSR را تعریف کردیم که به عنوان سناریو برای پاسخ دهندگان نمایش داده شده بود. استفاده از سناریوها در روشهای تجربی مطالعه و تحقیق واکنش ها و نگرشهای مصرف کنندگان مشترک می باشد. در تحقیقات مختلف، با ایجاد سطوح متفاوتی از اخلاقیات شرکتی که امکان تست نگرشها و رفتار پاسخ دهندگان در جهت شرکتی با شیوه های کم و بیش اخلاقی و با مسئولیت اجتماعی را فراهم آورد، CSR دستکاری گردید. نتایج حاصل از این تحقیقات تجربی به تاثیر اطلاعات CSR بر مقاصد رفتاری و همچنین ارزیابی محصولات و شرکت ها اشاره می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.