مقاله پاورپوینت تقویت عملکرد صادرات و تعهد موثر عاملی

مقاله پاورپوینت تقویت عملکرد صادرات و تعهد موثر عاملی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اعتماد و تعهد موثر عاملی بر تقویت عملکرد صادرات
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار MBA ، مدیریت بازاریابی و صادرات، مدیریت بازرگانی، بازرگانی بین الملل و مدیریت اجرایی
کد محصول P3212

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مدل نیروهای تقویت کننده
روش ها
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تعهد:
تعهد مؤثر با مقیاس سه-آیتمی ارائه شده توسط Leonidou اندازه‌گیری شد، مفهوم تعهد به عنوان میل و خواسته برای حفظ و نگهداری روابط با مشتریان خارجی با تعریف تعهد مؤثر ما مطابقت دارد. اصولاً، Leonidou از 5 آیتم استفاده کردند، دو تا از این آیتم‌ها بعد از تجزیه و تحلیل فاکتور اکتشافی استثنا شدند. تعهد محاسباتی با استفاده از مقیاس سه- آیتمی ارائه شده توسط Meyer, Allen & Smith اندازه‌گیری شد. آیتم‌های اصلی مربوط به صداقت کارمندان بودند، ولی آن‌ها می‌توانستند به آسانی در زمینه رابطه صادرکننده با مشتریان خارجی وفق داده شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.