مقاله پاورپوینت تله نورولوژی برای مراقبت از سکته

مقاله پاورپوینت تله نورولوژی برای مراقبت از سکته
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد تله نورولوژی برای ارتقاء روند مراقبت از سکته در نواحی روستایی: تله پزشکی در سکته در پروژه(Swabia (TESS
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله قلب و عروق
کد محصول P3090

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
افراد و روشها
نتایج
بحث

  

بخشی از مقاله
 سهم های وابسته در مدیریت سکته توسط پزشکان محلی و نورولوژیست ها در کلیه طبقات رتبه بندی گردید. در طبقه کار تشخیصی، رتبه بندی ها از 41 درصد تا 80 درصد ، برای پزشکان محلی و از 37 تا 79 درصد برای نورولوژیست ها متغیر بود. در طبقه ارزیابیCT ، رتبه بندی سهم های وابسته از 21 درصد تا 47 درصد برای پزشکان محلی و از 6 درصد تا 48 درصد برای نورولوژیست ها متغیر بود. برای طبقه تصمیمات درمانی، این نسبت یکسان بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.