مقاله پاورپوینت توسعه سیستم نوآوری خورشیدی

مقاله پاورپوینت توسعه سیستم نوآوری خورشیدی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بررسی تجربی توسعه سیستم نوآوری خورشیدی در امارات متحده عربی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی انرژی
گرایش های مرتبط با این مقاله تبدیل انرژی، انرژی های تجدید پذیر، تکنولوژی انرژی، سیستم های انرژی و الکتروتکنیک
کد محصول P3132

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
سیستم های نوآوری به عنوان چارچوب مفهومی
آنالیز ساختاری سیستم نوآوری خورشیدیUAE
آنالیز عاملی یا تابعی سیستم نوآوری خورشیدیUAE
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبکه ها
Masdar نیروی محرکی در جریان توسعه صنعت انرژی خورشیدی درUAE به شمار می رود. با این حال مصاحبه های انجام شده حاکی از آن است که تعامل و هماهنگی محدودی بین بازیگران مختلف سیستم نوآوری وجود دارد. به همین خاطر تصمیمات استراتژیک در رابطه با توسعه صنعت، فاقد شفافیت لازم می باشند. در تلاش برای ایجاد پل بین کمبود ارتباطات و هماهنگی، تحت راهنمایی اولیه موسسهMasdar ، گروهی از شرکت های محلی در اواخر سال 2009 گرد هم آمده و یک موسسه صنعتی برای ارتقاء انرژی خورشیدی در منطقه و تقویت همکاری نزدیکتر تشکیل دادند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.