مقاله پاورپوینت توسعه فرایند dispersed decision

مقاله پاورپوینت توسعه فرایند dispersed decision
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله توسعه و اجرای یک فرایند dispersed decision : یک نمونه از زمان‌بندی FMS
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مدیریت و مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی، مدیریت صنعتی، مدیریت عملکرد و طراحی جامدات
کد محصول P3211

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
ابزار تحقیقاتی
روندهای ارتباطی و محیط عملیاتی
سیستم پردازش کننده برنامه
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
وقتی که مراحل کامل شد، هر ایستگاهlocal از میزان مزایده های برنده شده باخبر می‌گردد، و متوجه می‌شود که کدام مزایده ها را برده و کدام مزایده ها را از دست داده است. به برندگان یک زمان مشخص داده می‌شود تا تصمیمات آزمایشی شان را بر روی درآمدهای مزایده تغییردهند. زمانی که این مرحله کامل شود، سیستم بازه زمانی دوم در حلقة مزایده را شروع می‌کند. زمانی که آخرین مزایده در بازه زمانی مشخص کامل شد، مزایده کننده “پایان مزایده” را اعلام می‌کند تا همه فرایندها تعطیل شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.