مقاله پاورپوینت توسعه محصولات با مدیریت توسعه

مقاله پاورپوینت توسعه محصولات با مدیریت توسعه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله توسعه محصولات جدید با روشهای مدیریت دانش و مدیریت توسعه فرایند در شبکه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت دانش
کد محصول P4016

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
ویژگیهای انتخاب آمیزهNPD در شبکه و روشهایKM
مدیریت سبد اوراق بهادار و عوامل کلیدی موفقیتNPD
مدلANP ساده شده با تحلیل حساسیت
مدل انتخاب آمیزه محصول جدید
بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ویژگیهای انتخاب آمیزهNPD در شبکه و روشهایKM
در صنایعی با رقابت زیاد، هر شرکت معمولاً بر بخش خاصی از فرایند تولید، مثلاً طراحی، تولید قطعات، مونتاژ، تست، حمل و نقل و توزیع، بازاریابی و … تاکید کرده و سپس به صورت عمودی یا افقی حتی به اندازه رقبای حمایت کننده باهم همکاری کرده و بدین طریق تقاضای مشتریان را تامین می نمایند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.