مقاله پاورپوینت توسعه نرم افزار قاعده مند

مقاله پاورپوینت توسعه نرم افزار قاعده مند
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله توسعه نرم افزار قاعده مند برای تدریس
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله  نرم افزار و طراحی و تولید نرم افزار
کد محصول P4051

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
توسعه نرم افزار قاعده مند
مزایای توسعه نرم افزاری قاعده مند برای افراد
توصیه هایی برای استفاده ازPSP وTSP به عنوان محرک های نظم در آموزش
جمع بندی و نظریه

  

بخشی از مقاله
تعریف فرضیات
فرضیات مورد پژوهش در این مطالعه به مزایای مورد انتظارPSP به عبارتی تخمین صحیح تر سایز، تلاش، و خطاها، کیفیت بالاتر محصولات با خطاهای کمتر، بازده بالاتر و افزایش بهره وری بستگی دارند.
:H1 با پیشرفت مهندسین و ادامه دوره آموزشیPSP ، تخمین سایز و تعداد آنها به تدریج رشد کرده و به سایز حقیقی برنامه در پایان دوره آموزشی نزدیک تر می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.