مقاله پاورپوینت جستجوی آنلاین محصول فیزیکی

مقاله پاورپوینت جستجوی آنلاین محصول فیزیکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله جستجوی آنلاین محصولات فیزیکی بر اساس اصول و مبانی وب معنایی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری کامپیوتر، مهندسی نرم افزار و اینترنت و شبکه های گسترده
کد محصول P3195

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
زمینه
سکوی XploreProducts.com
ارزیابی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
صفحات تفسیری
برای ممکن ساختن موتورهای جستجوی معنایی، صفحات باید تفسیر گردند. در نتیجه، بعضی علائم اضافی را باید به صفحات HTML موجود اضافه کرد. برای تفسیر صفحات وب، از دو زبان (RDFa یا microformat) میتوان استفاده کرد که چیزهایی مانند مردم، محصولات، پدیده ها، تعداد بازدید ها و برچسب ها را در صفحات وب نشان می دهند. البته این فرمت ها نسبت به RDFa از دارای انعطاف پذیری کمتری هستند اما، این زبان توسط وبمسترها ساده تر درک می شود که معمولا آگاه زمینه ای در مورد Semantic Web دارند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.