مقاله پاورپوینت رابطه بین رتبه بندی حاکمیت شرکتی و عملکرد مالی

مقاله پاورپوینت رابطه بین رتبه بندی حاکمیت شرکتی و عملکرد مالی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله رابطه بین رتبه بندی حاکمیت شرکتی و عملکرد مالی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 24 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 1
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علوم اقتصادی و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت کسب و کار MBA و مدیریت مالی
کد محصول P3157

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

مرور ادبیات

طرح تحقیق و نمونه

بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
در این رابطهPjt+T قیمت سهام شرکتj در زمان t+T ، T زمان بین پایان آخرین دوره مالی و تاریخ چاپ نتایج مالی، BVEjt ارزش دفتری سرمایه شرکتj در زمانt تقسیم بر تعداد سهام در گردش درزمان t، NIjt خالص سود شرکت j در زمانt تقسیم بر تعداد سهام در گردش در زمانt ، CGSjt نمرات و زیرنمرات مرکب حاکمیت شرکتی منتشر شده توسطThe Globe and Mail, YEARjt (A2003jt, A2004jt, A2005jt} متغیر ساختگی است که سالهای تحت پوشش مشاهدات را نشان داده و برابر با 1 می باشد و εjt جمله خطا را نشان می دهد.
نمونه بکاررفته در این مطالعه از کلیه شرکت های کانادایی تحت پوشش رتبه بندی و رتبه بندی حاکمیت شرکتی Globe and Mail در طول سالهای 2002 تا 2005 تشکیل شده است که صورت های مالی آنها در پایگاه داده www.sedar.com و داده های مربوط به قیمت سهام در پایگاه داده TSX-CFMRC موجود می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.