مقاله پاورپوینت درصد تائید نشده مدیریت دانش

مقاله پاورپوینت درصد تائید نشده مدیریت دانش
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله درصد تائید نشده مدیریت دانش
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت دانش و مدیریت منابع اطلاعات
کد محصول P4018

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

کودک جدید در عرصه
پیشایندهای مدیریت دانش در اقتصاد و جامعه شناسی
تاریخچه فراموش شده مدیریت دانش
فراموشی و بی توجهی در مدیریت دانش
پیامدهای فراموشی و بی توجهی در مدیریت دانش

  

بخشی از مقاله
فراموشی و بی توجهی در مدیریت دانش
جامعه شناس معروف Robert Merton پدیده فراموشی در علم را مطالعه کرد، که هنر قبل به نفع نگرانیهای سیاسی فعلی برای مشروعیت فراموش شده و ایده ها به حدی مشهور می شوند که خواستگاههای آنها به طور تحت اللفظی با جذب محو می شود. در سرتاسر دهه 1990 روشن بود که مدیریت دانش درفاز بشارتی قرار داشت، شرایط وسعت داده شده، نه با وساطت محرک های تجاری ورای آن. و این مسئله صحت دارد که عاملی جدید در مورد ظهور شبکه جهانی وب و پیامدهایش برای دسترسی و کاربرد اطلاعات وجود داشت.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.