مقاله پاورپوینت ردیابی شبکه حسگر سلسله مراتبی

مقاله پاورپوینت ردیابی شبکه حسگر سلسله مراتبی
مشخصات مقاله پاورپوینت 
عنوان فارسی مقاله ردیابی و پیشگویی اهداف متحرک در شبکه های حسگر سلسله مراتبی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، هوش مصنوعی، نرم افزار و رباتیک
کد محصول P4036

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
استراتژی پیشگویی سلسله مراتبی
نتایج شبیه سازی و تحلیل
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پیکره بندی مجدد تحت شکست های CH
به محض شکست CH برای دوره زمانی خاص، CH های نزدیک به این توافق می رسند که CH نظیر وجود ندارد. به همین منظور برای محاسبه تقسیم خوشه جدید، دور جدیدی از مذاکره مجدداً از سر گرفته می شود. NN هایی که CH شان را از دست داده اند توسطCH های جدید جذب خواهند شد. بنابراین پیکره بندی مجدد شبکه خاتمه می یابد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.