مقاله پاورپوینت شرایط رقابت در صنعت بیمه غیر عمر ترکی

مقاله پاورپوینت شرایط رقابت در صنعت بیمه غیر عمر ترکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  شرایط رقابتی در صنعت بیمه غیر عمر ترکی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله  اقتصاد و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله  مدیریت کسب و کار MBA ، مالی، مدیریت بازرگانی و بیمه
کد محصول  P3214

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مروری بر صنعت بیمه ترکیه
روش ها
داده ها و نتایج تجربی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
داده ها
مجموعه داده ما از نمونه 38 شرکت بیمه غیر عمر تشکیل می شود که حدود 80 درصد از دارایی های صنعت در طول دوره سالهای 2004- 1996 را به خود اختصاص می دهد. در این جا از داده های سطح شرکت استفاده می کنیم. ترازنامه های سالیانه، صورت های سود و زیان مالی و فنی شرکت ها از طریق هیئت مشاوره بیمه جمهوری ترکیه بدست آمده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.