مقاله پاورپوینت روغن سندرم روغن سمی

مقاله پاورپوینت روغن سندرم روغن سمی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله سهم فرایند تغییر ماهیت و بوزدایی روغن های سندرم روغن سمی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 28 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 1
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی، صنایع غذایی و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله زیست فناوری مواد غذایی و علوم مواد غذایی
کد محصول P3245

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
فرایند تصفیه
فرایند تصفیه روغن TOS
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اجزایی که قرار است حذف شوند، عبارتنداز کلیه ترکیبات غیر گلسریدی و گلیسریدی مضر و زیان بخش برای طعم، رنگ یا پایداری روغن های تصفیه شده و ایمنی آنها. آنها عمدتاً از فسفوراسیل گلیسرول ها، اسیدهای چرب آزاد، رنگدانه ها، مواد فرار و آلاینده ها تشکیل می شوند.
آلاینده های یافت شده در بیشتر روغن های خام اجزای مینوری هستند که معمولاً آلاینده های آلی بادوام یا POP نامیده شده اند.اینها عبارتند از آفت کش های کلردار شده (DDT ، توکسافن، آلدرین و …)، هیدروکربن های آروماتیک پلی سیکلی ، داکسین ها، فوران ها ، بی فنیل های پلی کلر و بازدارنده های شعله .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.