مقاله پاورپوینت سرمایه فکری و ارزش زایی در شرکت برزیلی

مقاله پاورپوینت سرمایه فکری و ارزش زایی در شرکت برزیلی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله سرمایه فکری و ارزش زایی در شرکت های برزیلی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار MBA، حسابداری دولتی، مدیریت مالی و مالی
کد محصول P3061

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
منابع نظری
مدل تحقیق
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مدل تحقیق
هدف عمومی تحقیق، اندازه گیری و ارزیابی تاثیر سهام سرمایه فکری شرکت های برزیلی و استفاده موثر از آن (جریان سرمایه فکری) جهت نیل به ظرفیت ارزش زایی (عملکرد مالی) می باشد. به منظور بررسی این موضوع، به خاطر نوع پژوهشی این مطالعه، مدل علت و معلول یک سویه نشان داده شده در شکل 1 را انتخاب کردیم، در اینجا دارایی های مشهود و نامشهود همزمان باهم بر ارزش زایی تاثیر می گذارند، بدون اینکه رابطه مستقیم بین آنها بیشتر مورد پژوهش قرار بگیرد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.