مقاله پاورپوینت سیستم اتوماتیک برای تعیین گروه خون

مقاله پاورپوینت سیستم اتوماتیک برای تعیین گروه خون
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد سیستم اتوماتیک برای تعیین گروههای خونی با تکنیک های پردازش تصویر
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 15
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و زیست شناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله هماتولوژی یا خون شناسی و بیومکانیک‌
کد محصول P4041

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
تکنیک های پردازش تصویر
پایگاه داده
نتایج آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پایگاه داده
به منظور ذخیره اطلاعات حاصل از تحلیل تشخیص و آشکارسازی آگلوتیناسیون اجرا شده از طریق تکنیک های پردازش تصویر و نتیجه الگوریتم رده بندی (گروه خونی)، پایگاه داده ای ساخته شد. پایگاه داده ساخته شده قادر به ذخیره تصاویر گرفته شده و بکاررفته در تکنیک های پردازش تصویر (هر تصویر حاوی چهار نمونه خونی و معرف می باشد)، انحراف معیار محاسبه شده در هر چهار نمونه تصویر، نتیجه بر مبنای ارزش انحراف معیار بدست آمده برای هر یک از نمونه هاو نتیجه نهایی بدست آمده با الگوریتم رده بندی می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.