مقاله پاورپوینت شبکه عصبی مصنوعی برای کنترل بازخوردی آرنج هیدرولیکی

مقاله پاورپوینت شبکه عصبی مصنوعی برای کنترل بازخوردی آرنج هیدرولیکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله شبکه عصبی مصنوعی برای کنترل بازخوردی آرنج هیدرولیکی مصنوعی انسان
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی پزشکی، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله رباتیک، هوش مصنوعی، بیوالکتریک و بیومکانیک‌
کد محصول P3114

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
۲ مقدمه
۲عضو مصنوعی آرنج
۳ مدل عضو مصنوعی آرنج
۴ حل کردن مشکل سینماتیکی با استفاده از شبکه های عصبی
۴ ۱ راه حل شبکه ی عصبی مصنوعی برای محاسبه ی سینماتیک رو به جلو
۴ ۲ نتایج تست شبکه ی عصبی مصنوعی
۴ ۳ نتایج شبیه سازی
۵ نتایج

  

بخشی از مقاله
راه حل شبکه عصبی مصنوعی برای محاسبه سینماتیک رو به جلو
شبکه عصبی مصنوعی به طرز شدیدی استفاده شده اند تا روابط ورودی/خروجی پیچیده برای اهداف گوناگون از قبیل دسته بندی، کنترل، بهینه سازی، تخمین، و در زمینه های کاربردی بیشماری از قبیل پزشکی، روباتیک، ساخت، حمل و نقل، بخش های مالی و بسیاری از جاهای دیگر مدل شوند.
عنصر کلیدی و مهم نمونه شبکه عصبی مصنوعی ساختار سیستم فرایندی اطلاعاتی می باشد، که از یک تعداد زیاد از المان های (نورون ها) فرایندی که دارای اتصالات داخلی زیادی هستند تشکیل شده اند، که کمک به حل مشکلات خاص می کند. همه ی اتصالات بین نورون ها با مقادیر عددی (وزنه ها) مشخص می شوند که در طی آموزش به روز می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.