مقاله پاورپوینت شبکه عصبی مصنوعی فیدفروارد برای فرایند الگوریتم کنترلی

مقاله پاورپوینت شبکه عصبی مصنوعی فیدفروارد برای فرایند الگوریتم کنترلی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی فیدفروارد برای بهبود کنترل فرایند الگوریتم های کنترلی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 13
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و ریاضی و آمار
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی، ریاضی کاربردی، الگوریتم ها و محاسبات و مهندسی کنترل
کد محصول P3276

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
متدولوژی کنترل
حالتهای مطالعه شده
نتایج و بحث ها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
سیستم درجه اول
شبکه عصبی مصنوعی شامل یک لایه ورودی با 4 تا گره، یک لایه پنهان (4 تا گره) با توابع فعال سازی سیگموید و یک لایه خروجی (گره 1) با تابع فعال سازی خطی می باشد. مدل شبیه سازی از سیستم درجه اول با مدل شبکه های عصبی مصنوعی فیدفروارد شامل شده در ساختار کنترل جفت شده است که اجازه محاسبه پارامترهایkt در معادله 1 با معیار ITAE را می دهد. در این حالت، مقدار بهینه kt=4 پیدا شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.