مقاله پاورپوینت طبقه بندی عکس پزشکی با شیوه منطق فوزی

مقاله پاورپوینت طبقه بندی عکس پزشکی با شیوه منطق فوزی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله طبقه بندی عکسهای پزشکی با استفاده از شیوه منطق فوزی بر مبنای الگوریتم ژنتیکی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 15
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، پزشکی و مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار و بیومکانیک‌
کد محصول P3258

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
روش ها
کاربردها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مجموعه داده
دراین برنامه کاربردی ، کلاً 90 نمونه از عکسهای اکوکاردیوگرافی از 45 فرد در بیمارستان دانشگاه پزشکی Gifu جمع آوری گردید. عکسهای جمع آوری شده با کمک ابزار Toshiba SSH-160A با مبدل2.5MHz بدست آمدند. به حالت پر شدن کامل بطن های قلب قبل از انقباض قلب end diastole گفته می شود. زمانی که بطن های قلب تخلیه شده باشند ، end systole نامیده می شود. بنابراین، یک چرخه قلبی با دو حالت مذکور معرفی می گردد تا بدین طریق شرایط قلبی مشخص و واضح گردد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.