مقاله پاورپوینت طراحی پیمانه ای در برابر برنامه پذیری طراحی محصول

مقاله پاورپوینت طراحی پیمانه ای در برابر برنامه پذیری طراحی محصول
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اصول طراحی پیمانه ای در برابر برنامه پذیری در طراحی محصولات در سطح بین المللی 
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله طراحی صنعتی، مدیریت و مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت نوآوری و فناوری، طراحی محصول، مدیریت اجرایی، مدیریت بازاریابی و صادرات، مدیریت بازرگانی، بازاریابی، بازاریابی بین المللی، تکنولوژی صنعتی و طراحی اصلاحی
کد محصول p3231

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
رشد و توسعه بین المللی محصول در MNC
روش ها و داده ها
یافته ها:رابطه متقابل خصوصیات پیمانه ای و برنامه پذیری
بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شیوه متدلوژیکی:
پژوهش تجربی به شکل مطالعه موردی اکتشافی انجام گرفت. در میان بسیاری از کاربردهای این مطالعه، می توان به پزوهش مکانیسم های سببی اشاره کرد که به صروت منحنی باقی می مانند زیرا از برون هشته ها و استثناعات در جمعیت نه در اکثریت موارد استفاده می کنند. در میان تولید کنندگان نرم افزار اروپائی، SAP نه تنها Leviathan در نرم افزار استاندارد تبدلی شده و در این رده بندی همچنان به صورت منحصر به فرد باقی می ماند. اگر چه عوامل معددی به نفع تولید کنندگان نرم افزار آمریکا عمل می کنند، اما یکی از مهمترین آنها اندازه بازار داخلی به همراه صرفه جویی مقیاس در تولید نرم افزار می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.