مقاله پاورپوینت طراحی مواد زره بدن با سیال

مقاله پاورپوینت طراحی مواد زره بدن با  سیال
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله طراحی بهینه مواد زره بدن با استفاده از سیال ضخیم کننده تنش
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی مکانیک، مهندسی پزشکی، مهندسی مواد و نساجی
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی جامدات، مکانیک سیالات، بیوالکتریک، بیومکانیک‌، بیومواد، مواد و متالورژی، نانو مواد و نانو تکنولوژی
کد محصول  

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مواد و روش ها
آزمایش مقاومت ضربه‌ دینامیکی
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
برای بهبود قابلیت مرطوب شدن پارچه‌های Kevlar با STF ها، این پخش شدن‌ها قبل از استفاده بر روی پارچه‌هایKevlar با اتانول رقیق شده‌اند. رقیق کردن، ویسکوزیته و کشش سطحی STF ها را کاهش می‌دهد، بنابراین نفوذپذیری آن‌ها را به درون ساختار پارچه‌هایKevlar بهتر می‌کند. در بحث‌های زیر، نسبتSTF به الکل با عبارت نسبت حلال مشخص شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.