مقاله پاورپوینت طراحی یکپارچه تاسیسات با الگوریتم شبکه تابع

مقاله پاورپوینت طراحی یکپارچه تاسیسات با الگوریتم شبکه تابع
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله طراحی یکپارچه تاسیسات با استفاده از شیوه ای تکاملی با الگوریتم شبکه تابع
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 6 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 29
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله طراحی صنعتی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی محصول، بهینه سازی سیستم ها، تکنولوژی صنعتی و مدیریت نوآوری و فناوری
کد محصول P3097

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
فرمول نویسی و روش حل
مسائل و نتایج تست
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
فرمول نویسی و روش حل
فرضیه پایه آن است که بخشها بایستی مستطیلی شکل با مساحت تعیین شده بوده و در ساختمان مرزی مستطیلی با مساحت برابر یا بزرگتر از مجموع مساحت های بخشی جای داشته باشند. فرمول بکار رفته طاقنمای خمیدهTate وSmith می باشد که ورژن محدودتری از فرمول درخت برش خورده می باشد. طاقنمای خمیده برای تعیین مجموعه طاقنماهایی با مساحت متفاوت، در یک جهت برش ایجاد می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.