مقاله پاورپوینت ظرفیت باتری لیتیم یون در وسایل نقلیه الکتریکی

مقاله پاورپوینت ظرفیت باتری لیتیم یون در وسایل نقلیه الکتریکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله

یک شاخص جدید ظرفیت باتری برای باتری لیتیم-یون به کار گرفته شده در وسایل نقلیه الکتریکی با استفاده از سیستم استنتاج نورو-فازی آداپتیو

فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی مکانیک و مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله تبدیل انرژی، مکاترونیک، مکانیک سیالات و ماشینهای الکتریکی
کد محصول P3104

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
ویژگی‌های باتری لیتیم-یون
مدل سازی سواک لیتیم-یون با استفاده از انفیس
مجموعه داده‌ها
فهمیدن مدل
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
معماری پایه انفیس
شکل 3 معماری پایه انفیس را نشان می‌دهد به‌طوری‌که دو تا ورودی و یک خروجی وجود دارد. در این شکل، یک حلقه یک گره ثابت را نشان می‌دهد، در حالی که یک مربع یک گره آداپتیو را نشان می‌دهد. پارامترهای ورودی x وy می‌باشند. در لایة اول، همه گره ها از نوع گره‌های آداپتیو هستند. خروجی این لایه درجات عضویت فازی ورودی‌ها می‌باشند، در لایة دوم، گره ها از نوع گره‌های ثابت می‌باشند. با حرفM نام‌گذاری شده‌اند، و نشان می‌دهند که آن‌ها مانند یک ضرب کننده ساده عمل می‌کنند. خروجی‌های این لایه، به اصطلاح، قدرت پرتاب قوانین می‌باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.