مقاله پاورپوینت عمر وسایل سیار با محاسبات ابری

مقاله پاورپوینت عمر وسایل سیار با محاسبات ابری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارتقاء ظرفیت، پایایی و عمر وسایل سیار با محاسبات ابری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری و مخابرات امن
کد محصول P4052

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مدل پیشنهادی
اجزای سیستم سیار
ایمنی شبکه سیار در ابر
شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پروتکل زمان بندی خدمات
در این بخش، نمونه ای از درخواست خدمات محاسبه ابر و نمودار زمان بندی برای خدمات بهداشتی سیار ایمن مطرح می کنیم. وقتی ایستگاه سیار (MS)درخواست خدمات محاسبه ابر را می کند، الگوی فعلی شبکه های بی سیم آن است که درخواست باید از طریق گره تهیه کننده خدمات (شبکه) (SP)منتقل شود. به منظور تائیدMS برای خدمات درخواست شده، لازم است ایمنی تائید گردد.
فرض کنید که در این مورد، MS تلفن هوشمند، پردازش نرم افزار ایمن سیگنال سنسور چند رسانه ای را درخواست می کند. ارزیابی نیازمندی پهنای باند وQoS توسط تهیه کننده خدمات انجام می شود. سپس سیگنال سنسور برای پردازش سیگنال دیجیتالی به ابر منتقل می شود. آنگاه اطلاعات فیزیولوژیکی استخراج شده به سرور برنامه های کاربردی تهیه کننده خدمات برای آنالیز بیشتر و تصمیم گیری منتقل می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.