مقاله پاورپوینت انگلیسی عملکرد بار ایستا در گرید

مقاله پاورپوینت انگلیسی عملکرد بار ایستا در گرید
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان فارسی مقاله تحلیل عملکرد تعادل و توازن بار ایستا در گرید
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P3268

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
الگوریتم های توازن بار ایستا
سیستم مانیتورینگ گرید پیشنهاد شده
نتایج ارزیابی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
سیستم کانیتورینگ گرید پیشنهاد شده
کلیات
اکثر خدمات اطلاعاتی و مانیتورینگ گرید دارای موانعی بوده و استفاده از آنها راحت نمی باشد. اولاً اینکه آنها بسیار بزرگ بوده و نصب ، پیکره بندی و آرایش آنهابسیار سخت و دشوار می باشد. ثانیاً، برخی از توابع مهیا شده از سوی آنها به برخی از پروژه های خاص محدود می شوند. این توابع ممکن است برای پروژه دیگر بلااستفاده بوده و عملکرد این پروژه را کاهش دهند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.