مقاله پاورپوینت فسفرن، ماده 2 بعدی جدید با تحرک پذیری بالای حامل

مقاله پاورپوینت فسفرن، ماده 2 بعدی جدید با تحرک پذیری بالای حامل
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله فسفرن، ماده 2 بعدی جدید با تحرک پذیری بالای حامل
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی و فیزیک
گرایش های مرتبط با این مقاله نانو فیزیک، نانو تکنولوژی، نجوم و ستاره شناسی
کد محصول P4062

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
محاسبات ای بی اینیتیو
ساخت وسیله
نقش موانع Schottky درترانزیستورهای فسفرن

  

بخشی از مقاله
نقش موانع Schottky درترانزیستورهای فسفرن
عمدتاً به خاطر دوپینگ سورس/ درین، کنتاکت های فلزی روی مواد 2 بعدی معمولاً موانع Schottky قابل ملاحظه ای در نقطه اتصال فلز/ نیمه رسانا تشکیل داده و ترانزیستورهای فسفرن چند لایه را به سرعت به ترانزیستورهای Schottky نه MOSFETs مرسوم و متداول تبدیل می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.