مقاله پاورپوینت روش انتخابی Undo/Redo در محیط مدلسازی گروهی 3 بعدی

مقاله پاورپوینت روش انتخابی Undo/Redo در محیط مدلسازی گروهی 3 بعدی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله روش انتخابی Undo/Redo در محیط مدلسازی گروهی 3 بعدی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر
کد محصول P4043

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای وابسته
حفظ همسانی در سیستم مدلسازی گروهی سه بعدی
الگوریتم Undo/Redo
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اجرای Undo برروی سایت محلی
زمانی که سایت محلی یک عملیات O را برای undo (بی اثرسازی) انتخاب می کند، بلافاصله برروی سایت محلی اجرا می شود. در طول این دوره، او بایستی از یکی از دو ویو یا نمای تاریخچه استفاده کرده و گزینه مناسب را انتخاب کند.
در صورت ارائه یک دستور undo برروی سایت محلی، ابتدا عملیات اصلی چک می شود تا مشخص شود آیا قبلاًundo شده است یا خیر. اگر چنین باشد، این درخواستundo متوقف می شود. در غیر این صورت، حالت مدل را به حالتی برمی گردانیم که عملیات قبل از O اجرا شده، مجموعه وابستگی اش را دریافت ، USV را گسترش و عملیات های موثر را درست بعد ازO مجدداً اجرا می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.