مقاله پاورپوینت مدلسازی و جریان کار با شبکه پتری رنگی

مقاله پاورپوینت مدلسازی و جریان کار با شبکه پتری رنگی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدلسازی و اجرای جریان کار با شبکه پتری رنگی در بازار خدمات مشترک باز (COSM)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P4027

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده و مقدمه
اجرای برنامه کاربردی درCOSM
مدلسازی جریان کار با شبکه های پتری رنگی
ادغام نمایش هایCPN درCOSM
اجرای پیش نمونه یا الگوی کنونی
نتیجه گیری و چشم انداز

  

بخشی از مقاله
مدلسازی جریان کار با شبکه های پتری رنگی
در مدل پیشنهادی ، جریان کار از مجموعه فعالیتهای A، مجموعه نقش هایR و نگاشتE : A→R تشکیل میشود که یک نقش فعال سازی به هر فعالیت اختصاص می دهد. کاربران انسانی در نقش های مختلف عمل می کنند، بنابراین، رابطهN:M بین کاربران و نقش ها را تعریف می کنیم. بالاخره، توصیف جریان یا روند کار حاوی جریان کنترل بین فعالیتها می باشد. با این کار رابطه تقدم و برتری بین فعالیتهای مجاور تعریف می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.