مقاله پاورپوینت بررسی شبکه عصبی، مدل خطی تعمیم یافته و مدل تطبیقی تعمیم یافته

مقاله پاورپوینت بررسی شبکه عصبی، مدل خطی تعمیم یافته و مدل تطبیقی تعمیم یافته
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدلهای خطی تعمیم یافته، مدلهای تطبیقی تعمیم یافته، و شبکه های عصبی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مهندسی پزشکی، اقتصاد و پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله  بیوالکتریک
کد محصول P4050

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مدلهای خطی تعمیم یافته و مدلهای تطبیقی تعمیم یافته
شبکه های عصبی مصنوعی
نمره فیزیولوژی حاد ساده شده جدید (SAPS II)
نتایج
نتیجه گیری و کارهای آتی

  

بخشی از مقاله
نمره فیزیولوژی حاد ساده شده جدید (SAPS II)
نمره شدت بیماری است که از آن درICU ها استفاده شده و به خاطر سادگی و کاربردش در اروپا زیاد مورد توجه قرار گرفته است. آن شامل 17 متغیر می باشد: 12 متغیر فیزیولوژی و سه متغیر بیماری زمینه. به منظور توسعه و اعتباریابی این نمره، ازنمونه بین المللی بزرگی از بیماران جراحی و مدیکال (پزشکی) جمع آوری شده با مطالعه چند مرکزی اروپایی/ شمال آمریکا، استفاده گردید. فاز توسعه از 65 درصد از بیماران موجود استفاده نمود که به صورت تصادفی انتخاب شده بودند، در حالیکه 35 درصد باقیمانده جزء مجموعه اعتباریابی بودند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.