مقاله پاورپوینت مدل سازی شناختی در زمینه بازیابی اطلاعات متنی

مقاله پاورپوینت مدل سازی شناختی در زمینه بازیابی اطلاعات متنی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله روند مدل سازی ساختار شناختی یا ادراکی کاربر در زمینه بازیابی اطلاعات متنی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
کد محصول P3232

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
DOSAM
ارزیابی آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
آزمایش 1: ارزیابی کلی اثرات جستجوی شخصی
در آزمایش 1، اثرات جستجو کلاً مورد ارزیابی قرار گرفت. این آزمایش طی دو مرحله انجام گرفت، یکی برای جستجوی شخصی بر اساس DOSAM و دیگری برای جستجوی ساده DLPers V2.0.
درجستجوی ساده، از تکنیک های شخصی استفاده نگردید. در هر دور آزمایش، کلاً 112 جستجو از طرف 52 کاربر (حداقل یک جستجو و حداکثر 3 جستجو برای کاربر) انجام گرفت. نتایج جستجو به طور دستی و به صورت مربوط یا نامربوط مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.