مقاله پاورپوینت فرآیند یکپارچه ترکیبی سیستم‌ زمان‌بندی

مقاله پاورپوینت فرآیند یکپارچه ترکیبی سیستم‌ زمان‌بندی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  مدل عصبی-فازی برای طرح‌ریزی فرآیندهای یکپارچه ترکیبی جدید و سیستم‌های زمان‌بندی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات، هوش مصنوعی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، تولید صنعتی، لجستیک و زنجیره تامین
کد محصول P4113

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مدل یکپارچه برای سفارشی‌سازی انبوه
مسله یکپارچه‌سازی و برنامه‌کاربردی رویکرد GA
ایجاد شبکه عصبی مصنوعی با زمان‌بند بدست‌آمده از الگوریتم ژنتیک
طراحی تجربی و نتایج آن
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ایجاد شبکه عصبی مصنوعی با زمان‌بند بدست‌آمده از الگوریتم ژنتیک
درطول اجرای GA، درکنار زمان‌بند نهایی، داده تولیدشده مانند “زمان پردازش”، “بار ماشین”، ” زمان پردازش باقی‌مانده”، “دنباله کار قبلی” ، و ” دنباله ماشین قبلی” برای هر عملیات محاسبه و ذخیره می‌شود. نتایج ما نشان‌می‌دهند که از میان داده‌های موجود، “زمان پردازش”، “بار ماشین”، و ” زمان‌باقی‌مانده پردازش” مهمترین هستند و باید به‌عنوان ورودی سیستم ANN بعد از زمان‌بندی انتخاب شوند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.