مقاله پاورپوینت قابلیت اعتماد اینترنت اشیای اجتماعی

مقاله پاورپوینت قابلیت اعتماد اینترنت اشیای اجتماعی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدیریت قابلیت اعتماد در اینترنت اشیای اجتماعی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 11 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 39
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، مدیریت فناوری اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده
کد محصول P4131

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیش زمینه
مقدمه ای بر راه حلهای پیشنهادی
مدل های عینی و ذهنی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 ارتقای تکنولوژی در مدیریت اعتماد شبکه‌هایP2P
با استفاده از اعتماد اجتماعی و اعتماد QoS، پروتکل مدیریت اعتماد سلسله مراتبی بیان می‌شود. در، نویسندگان از یک جدول تخمین گروه‌بندی سرویس‌ها برای ارزیابی قابلیت اعتماد کاربر استفاده کردند. در قابلیت اعتماد کاربر در شبکه‌های اجتماعی برای ارزیابی ترکیب سرویس‌های بین اشیا است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.