مقاله پاورپوینت مراقبت از بیمار آسیب نخاعی

مقاله پاورپوینت مراقبت از بیمار آسیب نخاعی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بررسی بار سنگین مراقبت و شیوه های مقابله ای در مراقبت کنندگان از بیماران آسیب نخاعی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و پرستاری
گرایش های مرتبط با این مقاله مغز و اعصاب
کد محصول P4104

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
موضوع ها و روش ها
نتایج
بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
نکته مهم، این مطالعه نشان داد که تقریبا همه مراقبانی که مورد بررسی قرار گرفتند از مشکلات جسمی به عنوان یک نتیجه از مراقبت از بیماران خود رنج می برند. علاوه بر این، احتمال دستیابی به یک بیماری تنها با طول مدت مراقبت مورد نیاز، که در مورد SCI می تواند کاملا طولانی مدت باشد افزایش می دهد. این مطالعه در خارج از کشور و consisten بود. اما در این نظرسنجی، 10 درصد از مراقبت کنندگان خود دارای بیماریهای مزمن بودند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.