مقاله پاورپوینت مسمومیت حاد الکل نوجوانان

مقاله پاورپوینت مسمومیت حاد الکل نوجوانان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مسمومیت حاد الکل در نوجوانان: تناوب نارسایی تنفسی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله ایمنی شناسی پزشکی و بهداشت حرفه ای
کد محصول P4107

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
روش ها
نتایج
بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
روش ها
بین ماه های سپتامبر سال 2007 و دسامبر 2010، یک نمونه ساده از افراد با مسمومیت حاد الکل در یک مطالعه آزمایشی مشاهده ای آینده نگر ثبت شد . افراد در صورتی که سنین بین 14 و 20 سال سن و مشکوک بودن به مستی شدید با اتانول بودند، واجد شرایط به ورود به مطالعه بودند.
معیارهای خروج از مطالعه شامل سطح الکل خون یا نفس کمتر از80 میلی گرم / دسی لیتر، لوله گذاری قبل و یا به محض ورود به بخش اورژانس ، آسیب تروماتیک قبل از ورود، و هر شرایط که در اندازه گیری ETCO2 تاثیر می گذارد ، از جمله شواهدی از تروما، کتواسیدوز دیابتی ، کم آبی شدید یا بیماری فعال راه هوایی با خطر کمتر.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.