مقاله پاورپوینت مسیریابی الکتریک برای مدار مجتمع سه بعدی

مقاله پاورپوینت مسیریابی الکتریک برای مدار مجتمع سه بعدی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مسیریابی مهاجرت الکتریک-آگاه برای مدارهای مجتمع سه بعدی با نمونه سازی مهاجرت الکتریکی استرس-آگاه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و طراحی صنعتی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، الکترونیک و طراحی محصول
کد محصول P3037

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
محرک
مدل سازیEM استرس-آگاه برای مدارهای مجتمع سه بعدی
مسیریابی EM- آگاه برای مدارهای مجتمع سه بعدی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مدل سازی جریان مستقیم معادل برای شبکه های متناوب
بیشتر شبکه های سیگنال درVLSI شبکه های متناوب با جریان دو-مسیره هستند. در گذشته، شبکه های متناوب بعنوان شبکه های کم ارزش برایEM در نظر گرفته می شدند چون مسیر مخالف جریان بتواندEM را تا چندین درجه جبران کند. هرچند، اگر عدم تعادل جریان بین دو مسیر جریان وجود داشته باشد، EM نمیتواند کاملا لغو شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.