مقاله پاورپوینت پی بردن به ارزش مشتری مداری در صنعت اشتراک زمانی

مقاله پاورپوینت پی بردن به ارزش مشتری مداری در صنعت اشتراک زمانی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پی بردن به ارزش مشتری مداری در صنعت اشتراک زمانی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت بازرگانی
کد محصول P3007

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

چارچوب نظری

روش تحقیق

آنالیز و نتایج

بحث

مفاهیم مدیریتی

  

بخشی از مقاله
آنالیز و نتایج
در اصل، مصرف کنندگان حاضر در این مطالعه توصیه هایی همگام با تعریف ارجعیت و برتری نسبی ارزش مصرف کننده هولبروک مطرح نمودند. مصرف کنندگان پایه ادراکاتشان در مورد ارزش را بر اساس تجربه شخصی با محصول بنا نهاده و آن را با تجربه اوقات فراغت دیگری مثلاً هتل مقایسه کردند.
علاوه بر کنتراست و مغایرت اشتراک زمانی با سایر محصولات مهمان نوازی، بسیاری از توصیه های مطرح شده در مورد ارزش حاصل از سرمایه گذاری شخص با توجه به سایر تیپ های مالکیت یا اشکال تعطیلات بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.