مقاله پاورپوینت:کنترل معادله ریکاتی وابسته به حالت (SDRE)

مقاله پاورپوینت:کنترل معادله ریکاتی وابسته به حالت (SDRE)
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کنترل معادله ریکاتی وابسته به حالت (SDRE)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، ریاضی و هوافضا
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، ریاضی کاربردی، آمار و تحقیق در عملیات
کد محصول P3193

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

قوانین غیر خطی SDRE

موجودیت راه حل

تحلیل های ثبات

قابلیت ها و هنر طراحی SDRE

مسائلی برای بررسی

  

بخشی از مقاله
پایداری مجانبی جهانی
پایداری مجانبی جهانی سیستم حلقه بسته نشان میدهد که غیرممکن است که حالت های مبدأ را بدون توجه به موقعیت های اولیه تنظیم کنیم. و این مسلما یک خصوصیت مورد خواستار می باشد، هرچند که معمولا مشکل می باشد که آنرا انجام دهیم یا ثابت کنیم. بعلت طبیعت فرمولبندی LQR، تحت فرضیه 1، مبدأ سیستم کنترل شده SDRE از لحاظ موضعی پایدار است، یعنی اینکه، همه مقادیر ویژه ماتریس دینامیک حلقه بسته 6 قسمت های واقعی منفی در X=0 دارند.
تست پایداری برای برآورد ناحیه کشش
بعنوان یک راه چاره برای پایداری مجانبی جهانی بهتر است که قادر باشیم تا ناحیه کشش را برای پایداری مجانبی برآورد کنیم. اخیرا، مک کافری و بانکز، یک تست پایداری را برای تعیین اندازه ناحیه ای پیشنهاد کردند که در آن، پایداری مجانبی بزرگ-مقیاسی در الگوریتم SDRE وجود دارد. تست برآیند نیازمند ارزیابی نابرابری بین خط سیرهای سیستم دینامیکی هامیلتون، بدون نیاز به یافتن تابع ارزش می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.