مقاله پاورپوینت معیار آب مجازی

مقاله پاورپوینت معیار آب مجازی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله معیار آب مجازی و تحلیل های تغییر ساختار برای محصولات
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 28 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی و مهندسی معماری
گرایش های مرتبط با این مقاله سیاست و توسعه کشاورزی، مدیریت مهندسی آب، توسعه کشاورزی و مهندسی آب
کد محصول P3240

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
موقعیت توسعه منابع آبی و محصولات کشاورزی در جلگه سانجیانگ
معیار وابسته برای آب مجازی محصولات کشاورزی اصلی
نتایج و تحلیل ها
نتیجه گیری و بحث

  

بخشی از مقاله
در این رابطه
∆ شیب منحنی فشار بخار آب اشباع وابسته به دما[KPa/T (℃)] ، 〖??〗_0 کمیت تبخیر و تعریق محصولات مرجع(mm/d)، ?_? تابش خالص سطح محصولات (MJ/m2.d) ، G شار گرمایی خاک(MJ/m2.d) ، T میانگین دمای هوا [T (℃)] ، ?_2 باد با 2 متر ارتفاع (m/s) ، ?_? فشار بخار آب اشباع (KPa) ، ?_? فشار آب اندازه گیری شده (KPa)، γ ثابت های رطوبت خشک KPa/T) ) میباشد.
محاسبه آب مجازی محصولات اصلی
با تعیین مقدار آب مجازی محصولات کشاورزی درست اندازه گیری شده در جلگه سانجیانگ، عناصر منابع آبی را می توان در حیطه انتخاب استراتژی تجاری غذا و برنامه ریزی کاشت منطقه ای لحاظ نمود. فرمول محاسبه مقدار آب مجازی محصولات کشاورزی به شکل زیر می باشد:

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.